Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürü - Konya TKBM

Ne Kadar Biliyoruz?
Anket ve Performans Sonuçları
Periyodik Evrak Çizelgesi
Güncel Denetleme Formları
Basında Biz
Haberler
KONYA TKBM

Kurumumuzun 168. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Masa Tenisi ve Satranç Turnuvalarında dereceye giren personellerimize Bölge Müdürümüz tarafından ödülleri verilmiştir.

Masa tenisi turnuvasında Bölge Müdürlüğümüz personeli Harita Mühendisi Mehmet ŞEN birinci, Selçuklu Tapu Müdürlüğü personellerimizden Şef Hasan KAHRAMAN ikinci, Kad. Tek. Mustafa GÖKLER üçüncü olmuştur.

Satranç turnuvasında ise Meram Tapu Müdürü Uğur Mehmet KOÇ birinci, Bölge Müdürlüğümüz personeli Bilg. İşl. İsa DUMAN ikinci, Karatay Tapu Müdürlüğü personeli Araştırmacı Necmettin KAYA üçüncü olmuştur.

Turnuvalara katılım gösteren ve dereceye giren personellerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

21.05.2015 tarihinde kurumumuzun 168. kuruluş yıl dönümü sebebi ile 16.05.2015 tarihinde saat 10:00'da Akyokuş mevkisinde bulunan Ağaçlandırma Sahasında Bölge Müdürlüğümüz çalışanlarının katılımıyla Ağaç dikimi yapılmıştır.

Kurumumuzun 168. Kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Bölge Müdürlüğümüz Mutlu Fazla konferans salonunda düzenlenen Satranç turnuvası etkinlikleri başlamıştır.

10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası olması nedeniyle Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü hizmet binasında çalışmakta olan engelli personeller ile Bölge Müdür Vekili Muzaffer MERT, Bölge Müdür Yardımcısı İlhan ÜÇKARDEŞLER, Kalite ve Halkla İlişkiler Değerlendirme Şube Müdürü Mehmet Erol EMİROĞLU’ nun da katılımları ile 11/05/2015 tarihinde saat : 15.15 de Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıda engelli personellerimizin sorunları dinlenilmiştir.

Kurumuzun 168. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Bölge Müdürlüğümüz ve Bölge Müdürlüğümüze bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimizin katılımı ile gerçekleştirilen masa tenisi turnuvası tüm heyecanı ile devam etmektedir.

Bölge Müdürlüğümüz ile Bölge Müdürlüğümüze bağlı 47 müdürlükte Kalite Yönetim Sistemi Çalışmaları kapsamındaki Kalite Yönetimini Gözden Geçirme Toplantısı 30.04.2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

MEVLANA DİYARINDAN SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA
SESLENİŞ
Uluslararası 1.Dünya Kadastro Zirvesi’ni Mükemmel bir şekilde sonuçlandırdık. Mesleğimizle onurlandık. Genel Müdürlüğümüzle gururlandık.

1.DÜNYA KADASTRO ZİRVESİ ANISINA

Seksene yakın ülke katılmıştı…
Organizasyona hayran kalınmıştı…
Sayın BAKANIMIZ yıldızlaşmıştı…!!!
1. DÜNYA KADASTRO ZİRVESİNDE.

Birçok ülkenin sayın bakanları…
Genel müdürleri, müsteşarları…
En üst düzeyde bilim adamları…
Mutlu etti bizi katılımları…!!!
1. DÜNYA KADASTRO ZİRVESİNDE.

Gördük ki nereden nereye gelmişiz…
Kadastroda: merhale kat etmişiz…
Dünya’ya helal olsun dedirtmişiz…!!!
1. DÜNYA KADASTRO ZİRVESİNDE.

Eskiden ülke kadastrosu bitmezdi…
Veriler ek süreler de yetmezdi…
Bugünler hayal bile edilemezdi…!!!
1. DÜNYA KADASTRO ZİRVESİNDE.

Dünya’nın kadastrosunu yapacağız…
En uzak ülkelere varacağız…
Yeni TÜRKİYE’DE çığır açacağız…!!!
Yeni Kadastro Zirvelerinde.

En başta Sayın BAKANIMIZA…(Sayın İdris GÜLLÜCE’ye)
Sonra sayın müsteşarımıza…
Kıymetli bilim adamlarımıza…
Destek veren kuruluşlarımıza…
Parmak ısırtan organizasyonumuza…!!!

Minnettarız diyoruz
Teşekkür ediyoruz.

Genel Müdürümüz Sayın Davut GÜNEY’E
Genel Müdür Yardımcımız Sayın Gökhan KANAL’A
Kadastro Daire Başkanımız Sayın Güngör GÜZEL’E
Diğer tüm emeği geçenlere
Minnettarız diyoruz
Teşekkür ediyoruz.

Not: Çağımızın Piri Reisi kıymetli hocam Sayın Prof.Dr. Tahsin YOMRALIOĞLU’na ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Harita Mühendisliğinde Yüksek Lisans Danışmanım Sayın Doç.Dr. Savaş DURDURAN’a yine Organizasyona katkılarından dolayı Konya eski Bölge Müdürümüz ve Halen İstanbul Bölge Müdürü Sayın Sedat CÖMERTOĞLU’na Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü adına ayrıca gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımla...
Kenan ÇİFTÇİ
Bölge Müdür Yardımcısı


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın himayelerinde ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde, “Dünyamızın Kadastrosunu Yapalım” temasıyla gerçekleştirilen, 85 ülkeden yaklaşık 3000 delege ve ziyaretçinin katıldığı “Dünya Kadastro Zirvesi Kongre ve Sergi Etkinliği” 20 – 24 Nisan 2015 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi.
Zirve; Kongre Yürütme Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. Tahsin YOMRALIOĞLU, Genel Müdürümüz Sayın Davut GÜNEY, FIG (Uluslararası Ölçmeciler Birliği) Dönem Başkanı Sayın Prof. Dr. Chryssy POTSIOU, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Sayın Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK ve İstanbul Valisi Sayın Vasip ŞAHİN tarafından açılış konuşmaları yapılarak başladı. Zirvesinin ikinci günü, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris GÜLLÜCE’nin teşrifleri ile devam etti.
Bakanımız Sayın İdris GÜLLÜCE ve Genel Müdürümüz Sayın Davut GÜNEY tarafından program kapsamında misafir Ülkelerin Bakan ve Bakan Yardımcılarını kapsayan heyetler ile ikili görüşmelerde bulunuldu.
Zirvenin son günü “Dünya Kadastro Zirvesi İstanbul Deklarasyonu” Ülkemiz adına Bakanımız Sayın İdris GÜLLÜCE tarafından imzalanarak Zirve programı sona erdi. Bölge Müdürlüğümüzce Zirveye üst düzeyde katılım sağlanmış olup, personellerimizden Harita Yüksek Mühendisleri Ömer YURDAKUL, H. Canan GÜNGÖR, Harun Reşit OĞUR ve Harita Mühendisi Bilal ATAK tarafından sunulan bildiriler misafirler tarafından beğeni ile izlendi.
Bölge Müdürlüğümüzce misafir Ülkelerin Bakan ve üst düzey yöneticileri ve Bakanımız Sayın İdris GÜLLÜCE ile Ülkemiz ve Dünya kadastrosu hakkında fikir alış – verişinde bulunuldu.

Online Randevu
ALO 181
Kültür ve Bilim Köşesi
Bölge Telefon Rehberi
Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS)
 
Duyurular
 
 
Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü © 2013
Konya TKBM Web MailKonya Haritası | Google MapsBilgi Edinme KanunuBaşbakanlık İletişim MerkeziT.C. Resmi GazeteBaşbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü Mevzuat Bilgi SistemiBaşbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Arşiv Katalogları Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü