Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürü - Konya TKBM

Ne Kadar Biliyoruz?
Anket ve Performans Sonuçları
Periyodik Evrak Çizelgesi
Güncel Denetleme Formları
Basında Biz
Haberler
KONYA TKBM

14/07/2015 Salı günü Bölge Müdürlüğümüz bahçesinde, Bölge Müdürlüğümüz ve bağlı müdürlüklerimizde çalışan personellerin ve ailelerin katılacağı geleneksel iftar yemeği düzenlenecektir.

Katılmak isteyen personellerimizin 08/07/2015 tarihi mesai bitimine kadar aşağıdaki irtibat numarası ile irtibata geçmeleri rica olunur.

İrtibat Telefonu : IP Telefon:8332 4080 - Meşbure PEKÇAK

Konya Tapu ve Kadastro ailesi olarak geleneksel hale gelen kültür, doğa ve teknik gezilerimizin 2.si Doğu Karadeniz Bölgesine düzenlenecektir. Gezimize Tapu-Kadastro ailesi katılacaktır.

KONYA ÇIKIŞLI KARADENİZ VE BATUM TURU
6 GECE 7 GÜN OTEL KONAKLAMALI
HAREKET TARİHİ
31 Temmuz
DÖNÜŞ TARİHİ
7 Ağustos

Tur Detaylarını Görmek İçin Tıklayın

Müracaat :
05303305715 - Meşbure PEKÇAK

Haziran 2015 Sorularını Görmek İçin Tıklayın

Hafta sonu beklenen olumsuz hava koşulları ve sonrasında Ramazan ayının başlaması dolayısıyla Geleneksel Piknik etkinliğimiz Ramazan Bayramı sonuna ertelenmiştir.

25-31 Mayıs tarihleri arasında etik haftası nedeniyle 25 Mayıs 2015 tarihinde Bölge Müdürlüğümüz Mutlu FAZLA toplantı salonunda yapılanetik temalı toplantıda açılış konuşmasını Bölge Müdür Yardımcısı Kenan ÇİFTÇİ, Etik Eğitimini ise Etik Alt Komisyonunda görevli Bölge Müdürlüğümüz Kontrol Mühendisi Ömer YURDAKUL tarafından yapıldığı ve karşılıklı soru cevap ile toplantı sonlanmıştır.

Bölge Müdürlüğümüzde İç Denetçi İlhan ÖZÇUBUKLU’ nun çalışmalarına yönelik Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda 26/05/2015 tarihinde saat: 09.30 da Bölge Müdürlüğünde bulunan Bölge Müdür Vekili Muzaffer MERT, Bölge Müdür Yardımcıları Kenan ÇİFTÇİ ve Ilhan ÜÇKARDEŞLER, Bölge Müdürlüğü Şube Müdürleri ile Karatay, Meram ve Selçuklu Tapu Müdürleri ile Konya Kadastro Müdürü hazır olmakla çalışmalarına yönelik bir toplantı yapmıştır.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün 168. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında günümüzün anısına Sabah Saat:08.00 sularında Konya Valimiz Sayın Muammer EROL ile Vali Yardımcılarını Bölge Müdür Vekilimiz Muzaffer MERT ile birlikte Bölge Müdür Yardımcımız İlhan ÜÇKARDEŞLER, Tapu Şube Müdürü Hacı Emin YÜCEL, Karatay Tapu Müdürü, Meram Tapu Müdürü, Selçuklu Tapu Müdürü ve Konya Kadastro Müdürü ile birlikte ziyaret etmişlerdir.

Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü 21.05.2015 tarihinde saat : 10.00 da anıta çelenk konulmasını müteakip saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile günün anısına Bölge Müdür Vekilimiz bir konuşma yapmışlardır.

Kuruluş Yıldönümümüz münasebetiyle Bölge Müdürlüğümüzde de vatandaşa ikram yapılmıştır.

Yine kurumumuzun kuruluş 168. Yıldönümü nedeniyle hizmet binasında KIZILAY’ a kan bağışında bulunulmuştur.

Aynı gün içerisinde ve öğle sonrası Bölge Müdür Yardımcısı İlhan ÜÇKARDEŞLER başkanlığında bir heyet de Huzurevi ziyaretinde bulunarak yaşlıların gönülleri alınmıştır.

Bölge Müdür Vekilimiz Muzaffer MERT Kadastro Teşkilatının kurucusu MAHMUT ESAT EFENDİ için düzenlen 10. Anma etkinliklerine katılmışlardır.

Kuruluş yıldönümü anısına Bölge Müdürlüğümüzü tanıtıcı kitap bastırılıp dağıtılmıştır.

Online Randevu
ALO 181
Kültür ve Bilim Köşesi
Bölge Telefon Rehberi
Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS)
 
Duyurular
 
Vefat
 
Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü © 2013
Konya TKBM Web MailKonya Haritası | Google MapsBilgi Edinme KanunuBaşbakanlık İletişim MerkeziT.C. Resmi GazeteBaşbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü Mevzuat Bilgi SistemiBaşbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Arşiv Katalogları Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü