Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürü - Konya TKBM

Ne Kadar Biliyoruz?
Anket ve Performans Sonuçları
Periyodik Evrak Çizelgesi
Güncel Denetleme Formları
Basında Biz
Haberler
KONYA TKBM

MEVLANA DİYARINDAN SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA
SESLENİŞ
Uluslararası 1.Dünya Kadastro Zirvesi’ni Mükemmel bir şekilde sonuçlandırdık. Mesleğimizle onurlandık. Genel Müdürlüğümüzle gururlandık.

1.DÜNYA KADASTRO ZİRVESİ ANISINA

Seksene yakın ülke katılmıştı…
Organizasyona hayran kalınmıştı…
Sayın BAKANIMIZ yıldızlaşmıştı…!!!
1. DÜNYA KADASTRO ZİRVESİNDE.

Birçok ülkenin sayın bakanları…
Genel müdürleri, müsteşarları…
En üst düzeyde bilim adamları…
Mutlu etti bizi katılımları…!!!
1. DÜNYA KADASTRO ZİRVESİNDE.

Gördük ki nereden nereye gelmişiz…
Kadastroda: merhale kat etmişiz…
Dünya’ya helal olsun dedirtmişiz…!!!
1. DÜNYA KADASTRO ZİRVESİNDE.

Eskiden ülke kadastrosu bitmezdi…
Veriler ek süreler de yetmezdi…
Bugünler hayal bile edilemezdi…!!!
1. DÜNYA KADASTRO ZİRVESİNDE.

Dünya’nın kadastrosunu yapacağız…
En uzak ülkelere varacağız…
Yeni TÜRKİYE’DE çığır açacağız…!!!
Yeni Kadastro Zirvelerinde.

En başta Sayın BAKANIMIZA…(Sayın İdris GÜLLÜCE’ye)
Sonra sayın müsteşarımıza…
Kıymetli bilim adamlarımıza…
Destek veren kuruluşlarımıza…
Parmak ısırtan organizasyonumuza…!!!

Minnettarız diyoruz
Teşekkür ediyoruz.

Genel Müdürümüz Sayın Davut GÜNEY’E
Genel Müdür Yardımcımız Sayın Gökhan KANAL’A
Kadastro Daire Başkanımız Sayın Güngör GÜZEL’E
Diğer tüm emeği geçenlere
Minnettarız diyoruz
Teşekkür ediyoruz.

Not: Çağımızın Piri Reisi kıymetli hocam Sayın Prof.Dr. Tahsin YOMRALIOĞLU’na ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Harita Mühendisliğinde Yüksek Lisans Danışmanım Sayın Doç.Dr. Savaş DURDURAN’a yine Organizasyona katkılarından dolayı Konya eski Bölge Müdürümüz ve Halen İstanbul Bölge Müdürü Sayın Sedat CÖMERTOĞLU’na Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü adına ayrıca gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımla...
Kenan ÇİFTÇİ
Bölge Müdür Yardımcısı


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın himayelerinde ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde, “Dünyamızın Kadastrosunu Yapalım” temasıyla gerçekleştirilen, 85 ülkeden yaklaşık 3000 delege ve ziyaretçinin katıldığı “Dünya Kadastro Zirvesi Kongre ve Sergi Etkinliği” 20 – 24 Nisan 2015 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi.
Zirve; Kongre Yürütme Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. Tahsin YOMRALIOĞLU, Genel Müdürümüz Sayın Davut GÜNEY, FIG (Uluslararası Ölçmeciler Birliği) Dönem Başkanı Sayın Prof. Dr. Chryssy POTSIOU, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Sayın Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK ve İstanbul Valisi Sayın Vasip ŞAHİN tarafından açılış konuşmaları yapılarak başladı. Zirvesinin ikinci günü, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris GÜLLÜCE’nin teşrifleri ile devam etti.
Bakanımız Sayın İdris GÜLLÜCE ve Genel Müdürümüz Sayın Davut GÜNEY tarafından program kapsamında misafir Ülkelerin Bakan ve Bakan Yardımcılarını kapsayan heyetler ile ikili görüşmelerde bulunuldu.
Zirvenin son günü “Dünya Kadastro Zirvesi İstanbul Deklarasyonu” Ülkemiz adına Bakanımız Sayın İdris GÜLLÜCE tarafından imzalanarak Zirve programı sona erdi. Bölge Müdürlüğümüzce Zirveye üst düzeyde katılım sağlanmış olup, personellerimizden Harita Yüksek Mühendisleri Ömer YURDAKUL, H. Canan GÜNGÖR, Harun Reşit OĞUR ve Harita Mühendisi Bilal ATAK tarafından sunulan bildiriler misafirler tarafından beğeni ile izlendi.
Bölge Müdürlüğümüzce misafir Ülkelerin Bakan ve üst düzey yöneticileri ve Bakanımız Sayın İdris GÜLLÜCE ile Ülkemiz ve Dünya kadastrosu hakkında fikir alış – verişinde bulunuldu.

30 Mart - 3 Nisan 2015 tarihleri arasında Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü tarafından Afyonkarahisar İlinde Döner Sermaye Uygulamaları Eğitimi yapılmıştır.

Eğitimimiz Sayın Genel Müdürümüz Davut GÜNEY, Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin KESİMOĞLU, Daire Başkanlarımız ve 22 Bölge Müdürümüzün katılımıyla gerçekleşmiş olup Kurum Zirvesi toplantısı yapılmıştır.

Bölge Müdürlüğümüzden toplantıya Bölge Müdür V. Muzaffer MERT Bölge Müdür Yardımcısı İlhan ÜÇKARDEŞLER ve İşletme Şube Müdürlüğü personeli katılım sağlanmış ve 2012 ile 2015 yılları arasında yapılan iş ve işlemler ile ilgi sunumumuz personelimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Bölge Müdürlüğümüze bağlı müdürlüklerden Meram, Karatay, Selçuklu, Aksaray, Güzelyurt, Gülağaç, Hüyük, Beyşehir, Seydişehir,Eskil, Kadınhanı, Sarayönü, Ilgın, Akşehir Tapu Müdürlükleri ile Konya ve Aksaray Kadastro Müdürlüklerinin Tetkikleri 06 – 10 Nisan 2015 tarihleri arasında Genel Müdürlüğümüz tarafından görevlendirilen Kalite Denetçileri Aysun ÖZTÜRK ve Esma ONBAŞI tarafından tamamlanmış olup; Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda Bölge Müdür V. Muzaffer MERT, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerimizin katılımı ile müdürlükler hakkında genel durum değerlendirme toplantısı yapılmıştır.

Tapu Şube Müdürümüz H.Emin YÜCEL, Bölge KYS Temsilcisi ve İç Tetkikçi Mustafa BAŞER 30/03/2015 ile 03/04/2015 tarihleri arasında Hadim, Bozkır, Ermenek, Başyayla, Sarıveliler, Taşkent, Sarıyahşi, Ağaçören, Ortaköy, Gülağaç, Aksaray, Güzelyurt ve Eskil Tapu Müdürlüklerini ziyaret ederek Cevaplı Teftiş Raporları, Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkikleri ve Genel Durum Analiz Raporları hakkında inceleme yaparak Müdürlüklerle konular hakkında bilgi alışverişinde bulunmuşlardır.

168. kuruluş yıldönümü anısına Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü bünyesinde Tapu, Kadastro ve Bölge Müdürlüğü personellerinin katılacağı Satranç turnuvası düzenlenecektir. Turnuva sonunda birinci, ikinci ve üçüncü olan katılımcılara kupa verilecektir.

Katılımcıların isimlerini en geç 17 Nisan 2015 tarihine kadar Meşbure PEKÇAK'a yazdırmaları rica olunur.

Meşbure PEKÇAK IP TEL: 4037

Nisan 2015 Sorularını Görmek İçin Tıklayın

Bölge Müdürlüğümüzce geleneksel olarak düzenlenecek sosyal aktiviteler projesi kapsamında 01-03 Mayıs 2015 tarihlerinde Bölge Müdürlüğümüz personel ve ailelerinin katılımı ile Afyon ili Sandıklı ilçesinde bulunan Safran Thermal Resort Otelde konaklanmak üzere gezi düzenlenecektir.

Söz konusu programa katılmak isteyen personellerimizin isimlerini ve iletişim numaralarını 10.04.2015 tarihi mesai bitimine kadar IP:03322804037 CEP: 05303305715 nolu telefonu arayarak Bölge Müdürlüğümüz personellerinden Meşbure PEKÇAK’ a rezervasyonunu yaptırması gerekmektedir.

Söz konusu gezi kapsamında (ücret vb.) ayrıntılı bilgi için IP:03322804037 CEP: 05303305715 nolu telefondan Meşbure PEKÇAK’ tan bilgi edinilebilir.

Not: Otele giriş 01.05.2015 tarihinde saat 14:00 ten sonra giriş yapılacak ve akşam yemeği alınacaktır. Otelden çıkış 03.05.2015 tarihinde saat 12:00 da öğle yemeği ile olacaktır.

07-12 yaş çocuk: %50 indirimli (2 YETİŞKİN YANINDA) - 00-06 yaş 1. Çocuk: ÜCRETSİZ (2 YETİŞKİN YANINDA)


• Toplantı ve ekipmanları : FREE (Barkovizyon Dahil)
• Toplantı esnasında alınacak gün boyu coffee break ve kurabiye : FREE
• Yemeklerde alınacak kişi başı 1 adet meşrubat (kapalı içecekler, sıkma meyve suları hariç): FREE
• Minibarlarda hergün kişi başı küçük su ve soda: FREE
• Lobide alınacak çay ve nescafe ve su:FREE (08:00 – 23:00)
• Teklif edilecek fiyatlara açık büfe sabah kahvaltısı, öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği ve KDV dahil olacaktır.
• Girişler akşam yemeği, çıkışlar öğle yemeği şeklinde olacaktır.

ÜCRETSİZ AKTİVİTELER
Açık-kapalı yüzme havuzları (karışık ya da bay-bayan ayrı yüzme havuzu), sauna kaydıraklı havuz, termal havuzlar, hamam, sauna, buhar banyoları, tuz odası, fitness center, kasa, mini club (04-12 yaş), Wireless İnternet ve 16-17 saatleri arası çay saati, akşamları canlı müzik.

İRTİBAT : Şef Meşbure PEKÇAK IP TEL:03322804037 CEP TEL: 05303305715

Online Randevu
ALO 181
Kültür ve Bilim Köşesi
Bölge Telefon Rehberi
Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS)
 
Duyurular
 
 
Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü © 2013
Konya TKBM Web MailKonya Haritası | Google MapsBilgi Edinme KanunuBaşbakanlık İletişim MerkeziT.C. Resmi GazeteBaşbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü Mevzuat Bilgi SistemiBaşbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Arşiv Katalogları Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü